سامانه جستجوگر آی آر تور، یک موتور جستجوگر اینترنتی اختصاصی در زمینه بلیت پروازی میباشد. این سامانه با هدف تسریع در دستیابی به اطلاعات بلیت پروازهای موجود در سامانه های رزرواسیون آژانس های مسافرتی، اطلاعات موجود را پس از تعین نمودن مسیر و تاریخ در ماژول جستجو توسط کاربران از سایت های رزرواسیون آژانس های مسافرتی استخراج و گردآوری مینمایند و به کاربران نمایش میدهد و راهنمایی و اطلاعات مفید مرتبط با بلیت پرواز مانند ( نام شرکت هواپیمایی - شماره پرواز- ساعت پرواز- نوع هواپیما - تعداد صندلی موجود و مهمترین عنصر که قیمت میباشد) و نام و لوگو آژانس فروشنده بلیت را نمایش و امکان انتخاب خرید بلیت پروازی با مناسب ترین قیمت از آژانس های مسافرتی را با انتقال به سایت رزرواسیون آژانس مسافرتی که پرواز آن توسط کاربران انتخاب شده است را فراهم میسازد. شایان ذکر است این سامانه فروشنده نبوده و هیچگونه دخالتی در امر فروش و رزرواسیون ندارد.

 

این فرایند کاملاً رایگان و بدون دخل و تصرف مالی و هیچگونه کسب درآمد از خرید و فروش توسط کاربران و آژانس های مسافرتی صورت میگیرد.

 

هدف از راه اندازی این سامانه خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده و با توجه به کاستی و فراهم نبودن این بازار عرضه و تقاضا در بستر اینترنت در داخل کشور، ما را بر این داشت تا توسط تیمی از کارشناسان صنعت گردشکری و مهندسین نرم افزار و IT و استفاده از فناوری اطلاعات و بکارگیری راهکار های نوین و دانش بنیان نسبت به رفع این نیاز اقدام و این سامانه را ایجاد و راه اندازی نماییم.

حقوق مادی و معنوی این وب سایت و سامانه جستجوگر آی آر تور، برای صاحب امتیاز آن "کامیار رضاخواه" محفوظ میباشد.